Loading…

Shpikjet më të çuditshme në botë (FOTO)

  • 25/11/2016 | 20:04

Shpikjet më të çuditshme në botë (FOTO)

Njerëzit janë përplot me ide dhe çdo veprim të ditës e bëjnë më të lehtë nëpërmjet shpikjeve interesante.

Sigurisht, është e sikletshme grirja e qepëve ose kur është duke rënë shi dhe çadra nuk mbron asgjë përveç kokës.

Përmes disa fotografive, do të ju paraqesim disa zbulime të çuditshme por mjaft të duhura.

 

q41480079428-copy q21480079424-copy q61480079434 q71480079437 q81480079440 q91480079443 q101480079445 q111480079447

q31480079426-copy

q51480079430-copy

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë