Loading…

Shpreson që të mos ketë votime familjare

  • 18/12/2016 | 10:22

Shpreson që të mos ketë votime familjare

Është kryetarja e Komisionit Qendrorë Zgjedhor Valdete Daka, e cila shpreson që sot në zgjedhjet e Drenasit të mos bëhen votime familjare e të mos ketë fotografim të votës.

Pasi që sipas saj, këto parregullsi u evidentuan me 4 dhjetor dhe shpreson se sot të mos ketë parregullsi, e të mos përsëriten ato të raundit të parë.

Ajo ka treguar përkushtimin e KQZ-së që zgjedhjet të mbahen ashtu siç parashihen me ligj./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë