Loading…
Shqipëri e mjera Shqipëri, një italian të ka qitë me krye në hi
  • 17/11/2018 | 22:37

Shqipëri e mjera Shqipëri, një italian të ka qitë me krye në hi

Shqipëria u mposhtë me rezultat të thellë prej 4-0 nga Skocia në Loro Boriçi


Kombëtarja e Shqipërisë u turpërua në shtëpinë e saj duke humbur me rezultat 4-0 nga Skocia, shkruan GazetaMetro.

Golat për skocezët në këtë takim u shënuan nga Fraser 14′, Fletcher 45′ dhe Forrest 55′, 67′.

Shqipëria e Christian Panuccit po kalon momentë shumë të vështira dhe tani i gjithë presioni është te trajneri italian, i cili rrezikon të shkarkohet.

Kjo është disfata e tretë e Shqipërisë në Ligën e Kombeve, derisa ka realiuzar vetëm një gol në katër takimet e zhvilluara deri më tani. /GazetaMetro/

gol frejser 1-0 on Vidnews.

penalltia per skocine on Vidnews.

forest gol skocia 3-0 on Vidnews.

forest gol skocia 4-0 on Vidnews.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë