Loading…

Shqipëri, pesë të vdekur dhe 568 raste të reja me COVID-19

  • 07/11/2021 | 18:20

Shqipëri, pesë të vdekur dhe 568 raste të reja me COVID-19

Në Shqipëri kanë vdekur pesë pacientë të infektuar me koronavirus si dhe janë shfaqur 568 raste të reja, gjatë 24 orëve të fundit.


Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bën të ditur se janë shëruar 398 qytetarë gjatë, duke e çuar numrin e të shëruarve në 178,111 që nga fillimi i epidemisë.

Numri total i të prekurve me COVID-19 ka arritur në 189,125, si dhe të vdekur janë  2,955 persona, transmeton Klankosova.tv.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë