Loading…

‘Shqipëri, tu rritë nderi’: Çitaku pas ndihmës për rrymë: Disa këtu mezi presin ta sulmojnë qeverinë shqiptare

  • 15/08/2022 | 19:40

‘Shqipëri, tu rritë nderi’: Çitaku pas ndihmës për rrymë: Disa këtu mezi presin ta sulmojnë qeverinë shqiptare

Nënkryetarja e PDK-së, Vlora Çitaku ka falënderuar Shqipërinë për ndihmën me rrymë.


Përmes një postimi në Facebook, ajo ka thënë se Shqipëria po e ndihmon Kosovën sërish, ndërsa në Kosovë disa mezi presin ta sulmojnë Shqipërinë dhe qeverinë shqiptare..

“Mos harroni kurrë, qeveritë janë të përkohshme, por raporti mes nesh është përtej inateve të imta politike e personale”, ka shkruar ajo.

Postimi i saj i plotë:

Shqipëria ndihmon Kosovën, sërish. E këtu mes nesh, disa, mezi presin ta sulmojnë Shqipërinë dhe qeverinë shqiptare.

Mos harroni kurrë, qeveritë janë të përkohshme, por raporti mes nesh është përtej inateve të imta politike e personale.

Shqipëri, tu rritë nderi!

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë