Loading…

Shqipëria goditet nga një tërmet i fuqishëm

  • 23/03/2023 | 03:11

Shqipëria goditet nga një tërmet i fuqishëm

Një tërmet i fortë me magnitudë 4.7 , ka goditur Shqipërinë, shkruan Gazeta Metro.


Epiqendra e tërmetit ishte 9 km nga qyteti i Ersekut.

Gjithashtu në qytetin e Korçës është ndjerë shumë, siç kanë raporuar qytetarët.

Nuk dihet nese ka dëme materiale apo të lënduar nga ky tërmet./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë