Loading…

Shqipëria në epërsi, Cikalleshi shënon pas nje deportimi fantastik nga Roshi

  • 11/06/2019 | 22:32

Shqipëria në epërsi, Cikalleshi shënon pas nje deportimi fantastik nga Roshi

Kombëtarja e Shqipërisë ka arritur që të kalojë në epërsi në ndeshjen ndaj Moldavisë, shkruan Gazeta Metro.


Ishte sulmuesi Sokol Cikalleshi që shënoi në minutën e 66’të për rezultatin 1-0, pas një deportimi dhe asistimi të bukur nga Odise Roshi.

Ndeshja po zhvillohet ne “Elbasan Arena” dhe eshte e vlefshme per kualifikime ne Kampionatin Evropian “Euro 2020”./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë