Loading…

Shqipëria po pëson debakël në ‘Wembley’ kundër Anglisë

  • 12/11/2021 | 21:31

Shqipëria po pëson debakël në ‘Wembley’ kundër Anglisë

Është shënuar edhe goli i katërt nga “Tre Luanët” në ndeshjen kundër Shqipërisë.


Kombëtarja e Anglisë është duke e mposhtur me rezultat të thellë 4:0 Shqipërinë, ku golin e katërt për anglezët e shënoi sulmuesi Harry Kane, përcjell KosovaPress.

Nga asistimi i sulmuesit Raheem Sterling, Kane arrin të shënoj golin e dytë personal dhe të katërtin për Anglinë në minutën e 33’ të ndeshjes.

Rezultati momental është 4:0 në favor të Anglisë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë