Loading…

Shqipja tregon me kë ishte në Dubai

  • 15/09/2021 | 16:33

Shqipja tregon me kë ishte në Dubai

Prej ditësh Shqipe Hysenaj po kalon pushimet në Dubai nga ku nuk ka nguruar të publikojë foto e pamje nga vendet luksoze. Por ish-konkurrentja e “Përputhen” poston gjithmonë vetëm veten e saj në Isntagram duke ngritur dyshime te ndjekësit se me kë po I kalon pushimet.


Ndërkohë ditën e djeshme në rrjet qarkulluan me shpejtësi foto të paparazzit të shkrepura nga Dubai ku aludohej se Shqipja është me të dashurin.

Por nuk ka vonuar reagimi i saj e cila është shprehur edhe e indjinjuar për këto thashetheme të pa vërteta. Në fakt ajo ka treguar se ndodhet me vëllain e saj dhe e ka bërë për herë të parë publik.

“Ju prezantoj me vëllain, “sheikun, të dashurin”, Ilir Hysenaj”, ka shkruar ajo me ironi.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë