Loading…

Shqiptari bëhet ‘hit’ në Austri: Një grua e goditi me veturë, ajo që bëri më pas çuditi të gjithë

  • 18/11/2019 | 22:23

Shqiptari bëhet ‘hit’ në Austri: Një grua e goditi me veturë, ajo që bëri më pas çuditi të gjithë

Një shqiptar në Austri ka pësuar një aksident mjaft të çuditshëm, ku është goditur nga një shofere austriake, e cila ternton të ikë nga vendi i ngjarjes me çdo kusht, shkruan Gazeta Metro.


Në një video të publikuar shihen shqiptarët që u goditën, ndërsa austriakja pasi ikë nga vendi, goditë edhe një veturë tjetër.

Gruaja, me gjasë ka qenë e dehur dhe nuk ka qenë në vete.

Në video dëgjohen edhe personat në fjalë, duke folur shqip.

Ndryshe, në vendin e ngjarjes janë parë persona nga emergjenca, ndërsa edhe policia kishte qenë rrugës, për të hetuar ‘aksidentin e çuditshëm’./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë