Loading…

Shqiptari bërtet “Rroftë Kosovë”, Vucici “i sjellshëm”, ka hall se trazohen fqinjtë

  • 09/11/2018 | 09:25

Shqiptari bërtet “Rroftë Kosovë”, Vucici “i sjellshëm”, ka hall se trazohen fqinjtë

Një shqiptar ka brohoritur “Rroftë Kosova” deri sa kryetari i Serbisë po jepte deklarata për medie pas takimit të mbajtur me përfaqësuesen e lartë të BE-së Federica Mogherini dhe kryetarin e Kosovës Hashim Thaçi, njoftojnë mediet serbe.

Vucic, si i “sjellshëm” që është, ja si paska reaguar ndaj kësaj:

“Pse këta shqiptarët kanë dëshirë të bërtasin kaq shumë nga dritarja? Nuk i ka mësuar kush të sillen si ka hije në këtë kohë të mos i pengojnë fqinjtë?”, shkruajnë mediet serbe./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë