Loading…

Shqiptari blen një gjeldeti në treg, nuk u beson syve çfarë gjen në stomakun e tij

  • 03/01/2022 | 20:19

Shqiptari blen një gjeldeti në treg, nuk u beson syve çfarë gjen në stomakun e tij

Një shqiptar për festat e fundvitit kishte blerë një gjeldeti, por ishte befasuar me atë që e kishte gjetur brenda stomakut të tij.


Ai kishte hapur gjeldetin për ta përgatitur, por në momentin e hapjes, në stomakun e gjeldetit kishte gjetur zall.

Qytetari kishte publikuar edhe fotografitë e gjeldetit, për të treguar se çka gjeti në stomakun e tij.

Duket se ky ishte një truk i shitësit, për të ia shtuar kilogramët gjeldetit dhe për ta shitur atë me çmim më të lartë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë