Loading…

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja (Foto)

  • 20/04/2017 | 17:35

Shqiptari hedh të dashurën nga dritarja (Foto)

Të hënën në Dyseldorf, një 24-vjeçare është hedhur nga dritarja e katit të dytë dhe dyshohet se veprimi është kryer nga i dashuri i saj 39-vjeçar, shkruan “Bild”.


Vajza mbeti e plagosur rëndë dhe është dërguar menjëherë në spital. Tani është jashtë rrezikut për jetë. 39-vjeçari shqiptar është arrestuar të martën dhe të mërkurën ka dalur përpara Gjykatës. Prapaskenat janë të panjohura.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Rethelstraße të lagjes Düsseltal. Policia dhe Prokuroria hetojnë rastin për “vrasje të mbetur në tentativë”.

Image

Sipas hetimeve të deritanishme, rumunja është rrëzuar rreth orës 7.50 nga dritarja – rreth shtatë metra lartësi. Ajo vetë ka akuzuar të dashurin e saj për hedhjen. Nga bastisjet në shtëpi, policia ka gjetur edhe drogë. I dashuri shqiptar, deri tani nuk ka dashur të flasë për autoritetet.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë