Loading…
Shqiptari në Itali zihet me kokainë, arrestohet
  • 14/09/2018 | 23:07

Shqiptari në Itali zihet me kokainë, arrestohet

Një shqiptar është arrestuar në Itali pasi iu zu droga e llojit kokainë.


Një shqiptar 29 vjeçar është arrestuar pasi iu zu droga e llojit kokainë, transmeton gazetametro.net

Kjo erdhi pasi për një kohë ishin vënë re lëvizje të dyshimta rreth shtëpisë së tij. Mbi bazën e kësaj, policia vendosi të bëjë një kontroll brenda.

Kolltrolli nga polica rezultoi në zbulimin e dhjetëra dozave të kokainës dhe mijëra eurove të gatshme që po i mbante fshehur. Paratë ishin fituar nga shitja e drogës.

Më konkretisht, policia zbuloi 106 doza kokainë dhe 15.880 euro.

Policia italiane ka arrestuar shqiptarin me inicialet S.D. Ai nuk ka precedentë të mëhershëm penal. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë