Loading…

Shqiptari përdhunon 14 vjeçaren britanike

  • 17/08/2019 | 13:01

Shqiptari përdhunon 14 vjeçaren britanike

Një 32-vjeçar shqiptar është arrestuar në Greqi, pasi ka përdhunuar një të mitur 14-vjeçare, transmeton Gazeta Metro.


Ngjarje e rëndë ka ndodhur të mërkurën në qytetin Dassia në Greqi në ambientet e një hoteli.

Mediat greke shkruajnë se 14-vjeçarja është me shtetësi britanike dhe ishte me pushime në Korfuz me familjen e saj kur ndodhi ngjara.

Policia greke ka arrestuar menjëherë shqiptarin 32-vjeçar, i cili është dërguar sot në Prokurori ku ka pranuar akuzën e rëndë për përdhunim./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë