Loading…

Shqiptari plagos dy rumunë: 60 policë me helikopter i shkojnë pas për ta kapur

  • 25/02/2019 | 10:59

Shqiptari plagos dy rumunë: 60 policë me helikopter i shkojnë pas për ta kapur

Jeto. N është kapur nga ajri me helikopter në një aksion ku kanë marrë pjesë pjesë rreth 60 policë.


Mediat austriake shkruajnë se autori i dyshuar Jeton.N është kapur pas një ndjekjeje nga ajri me helikopter dhe në aksion kanë marrë pjesë rreth 60 policë. Në momentin e sherrit, shqiptari dhe dy rumunët po qëndronin në kopshtin e shtëpisë së njërit prej rumunëve, ndërsa në mosmarrëveshje e sipër shqiptari ka nxjerrë pistoletën dhe ka qëlluar mbi ta, transmeton “Ballkanëeb”.

Mediat vendase shkruajnë se motivi kryesor i përplasjes mes tyre ka qenë një femër dhe disa mosmarrëveshje financiare, por e gjitha do të zbardhet pasi të merren në pyetje tre të përfshirët në këtë ngjarje të rëndë.Shtetasi kosovar kishte plagosur dy persona me c’rast njëri prej tyre është në gjendje të rëndë.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë