Loading…
Shqiptari shiste drogë me motor të picave, kapet nga Policia |VIDEO
  • 12/07/2018 | 11:16

Shqiptari shiste drogë me motor të picave, kapet nga Policia |VIDEO

Një operacion i policisë së Tiranës, i koduar “Pizza Porosi”, ka shkatërruar një grup që merrej me shpërndarjen e kokainë.


Tre shtetasit G.Ç, 28 vjeç, R.D, 25 vjeç dhe A.A, 27 vjeç shprëndarjen e kokaines e kryenin me motorin e picerisë ku punonin duke ndërtuar një skemë porosishë të drogës të koduar me nofka të picave.

Policia ka transmetuar pamjet e aksionit e poashtu njoftimin se gjatë aksionit janë konfiskuar edhe 200 gram kokainë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë