Loading…

Shqiptari vret një polak në Austri

  • 09/12/2016 | 20:05

Shqiptari vret një polak në Austri

Një shqiptar ka vrar një shtetas polak dhe ka plagosur një person tjetër në kryeqytetin austriak, Vjenë. 


Ngjarja ka ndodhur dje, pas një konflikti në një lokal. Viktima, 34-vjeçar ka ndërruar jetë në vendin e ngjarjes.

Mediat thonë se pas sulmit me thikë, autori është larguar nga vendi i ngjarjes.

Policia po punon për kapjen e shqiptarit, megjithatë emrat nuk dihen ende.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë