Loading…

Shqiptarit ia vjedhin dhe djegin dyqanin në veri (Foto)

  • 19/01/2017 | 17:47

Shqiptarit ia vjedhin dhe djegin dyqanin në veri (Foto)

Në Veri të Mitrovicës, është vjedhur fillimisht dyqani i një shiptari, në të cilin ka pasur pemë, perime dhe produkte të mishit, e pastaj i është vënë zjarri.


Sipas pamjeve dhe përshkrimit që është bërë, vjedhësit fillimisht kanë marrë nga aty mall me vlerë deri në katër mijë euro dhe më pas i kanë vënë zjarrin dyqanit.
dyqani dyqani3 dyqani4

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë