Loading…

Shqyrtohet peticioni për Astrit Deharin

  • 07/12/2016 | 07:59

Shqyrtohet peticioni për Astrit Deharin

Sot Komisioni për të Drejtat Njeriut, Barazi Gjinore, për Persona të Pagjetur dhe Peticione, do të shqyrtojë peticionin e 23.774 qytetarëve për rastin Astrit Deharit.

Kërkesa të këtyre nënshkrimeve janë mbajta e një debati parlamentar, dorëheqja e ministres së Drejtësisë, Dhurata Hoxha dhe ministrit të Brendshëm, Skënder Hyseni, si shkarkimi i personave përgjegjës të burgut dhe hetimi i pavarur ndërkombëtar.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë