Loading…
Shtatë mënyra si t’i kapni flokët |FOTO
  • 08/06/2018 | 17:17

Shtatë mënyra si t’i kapni flokët |FOTO

Vera ka filluar e të gjitha vajzat që kanë flokë të gjatë duan të gjejnë mënyra të ndryshme për t’i kapur ato.


Që të mos dukeni të mërzitshme ju preferojmë që të ndryshoni stilin.

Mund të bëni kapjen gërshetë, lartë, apo të stiloni kapjen poshtë kokës.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë