Loading…
Shtatëzënia ia ngut martesën prezantueses së njohur shqiptare
  • 11/06/2018 | 11:17

Shtatëzënia ia ngut martesën prezantueses së njohur shqiptare

Jo të gjithë e kishin menduar se kjo prezantuese do të martohej kaq shpejt. Madje ajo është edhe shtatzënë.


Mbase edhe kjo mund të ketë qenë arsyeja që prezantuesja shqiptare Jona Spahiu i ka dhënë fund beqarisë.

Por një gjë duhet ta pranojmë, ajo ishte bërë edhe më e bukur dhe si duket shtatzënia e ka zbukuruar edhe më shumë Jonën, shkruan më tutje “Zeri.info”.

Ajo mbrëmë dashurinë e saj me Frenki Ymerin e kurorëzoi me martesë në një ambient përrallorë.

Siç mëson “Zeri.info”, Frenki është pronar i një kompanie ndriçimi mjaft të suksesshme në Shqipëri.

Për më shumë, shikoni disa fotografi nga atmosfera e dasmës.

Më të fundit
...
  • 20/05/2019 | 23:38
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë