Loading…

Shtatzëna 14 vjeçare nga Gjakova shtrihet në spital: Do të lindë beben

  • 06/12/2019 | 08:46

Shtatzëna 14 vjeçare nga Gjakova shtrihet në spital: Do të lindë beben

Një 14 vjeçare është shtrirë në Repartin e Gjinekologjisë në QKUK.

Ajo, po pret që të bëhet nënë. Por, mjekët kanë dilema nëse duhet ndërprerë shtatëzania, tani kur e mitura është në muajin e gjashtë, njofton Klan Kosova.

Kronikë nga Klan Kosova.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë