Loading…

Shtëpia e famshme e ‘Home Alone’ tani në AirBnb: Ja për sa para mund ta merrni me qira

  • 02/12/2021 | 13:54

Shtëpia e famshme e ‘Home Alone’ tani në AirBnb: Ja për sa para mund ta merrni me qira

Lajmi i mirë për të gjithë fansat e filmit legjendar “Home Alone”, sepse tani shtëpia e famshme mund të merret me qira, transmeton Gazeta Metro.


Tani shtëpia e shumë e dashur, brenda së cilës ka ndodhur gjithçka është në AirBnb dhe ofrohet me qera, mirëpo nuk lejohet të banohet brenda saj, por vetëm për ta vizituar.

Për vetëm 25 dollarë, ju mund ta merrni me qira dhe ta shihni përbrenda shtëpinë e familjes McAllister nga filmi i njohur “Home Alone”, ndërsa me 12 dhjetorë do të jetë vëllai i madh i Kevinit, Buzz McCallister që do të mirëpresë personat e asaj dite./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë