Loading…

Shtëpitë e filmave të Krishlindjeve, që vlejnë miliona dollarë

  • 21/12/2016 | 18:01

Shtëpitë e filmave të Krishlindjeve, që vlejnë miliona dollarë

A keni ëndërruar ndonjëherë të jetoni në një skenë të filmit tuaj të preferuar për krishlindje.


Ndoshta fotografia përfekte e rezidencës periferike që Kevin McCallister lufton për të mbrotjur shtëpin e tijë në “Home Alone”, përrallë zanash e Kate Winslet’s në “The Holiday” ose banesa e shkëlqyeshme e “About a Boy”.

Atëherë është koha për të kursyer, derisa është zbuluar se tani këto shtëpi kanë vlerën 1 milion dollar, duke përfshirë edhe tarrasën te Wandsworth ku Hugh Grant përfundimisht ka gjetur Mccutcheon.

c1

Shtëpia ku është xhiruar “Home Alone” 1,5 milion dollar

c2

“Wandsworth where Love Actually’s Natalie” 1 milion dollar

3b8b64eb00000578-4051408-image-a-39_1482314805324

Apartamenti ku është xhiruar filmi Elfi Buddy tani më ka çmimin 1,053,322 dollar.

 

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë