Loading…

Shtetases së Maqedonisë së Veriut i vidhet veturë në qendër të Prishtinës

  • 29/01/2022 | 08:34

Shtetases së Maqedonisë së Veriut i vidhet veturë në qendër të Prishtinës

Një femrës shtetase e Maqedonisë së Veriut ka raportuar dje se vetura e saj me targa të Maqedonisë është vjedhur, shkruan Gazeta Metro.


Në raportin 24 orësh të Policisë, bëhet e ditur se dje rreth orës 18:30, një femër shtetase e Maqedonisë së Veriut, ka raportuar se nga persona të panjohur i është vjedhur vetura e saj me targa të Maqedonisë.

Rasti është duke u hetuar.

Nuk janë dhënë detaje të tjera për rastin në fjalë. /gazetametro.net

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë