Loading…

Shtetasi amerikan kapet në Aeroport me armë elektroshok

  • 23/01/2017 | 14:43

Shtetasi amerikan kapet në Aeroport me armë elektroshok

Në Aeroportin e Prishtinës një shtetas amerikan dje është kapur me armë pa leje.

Njësiti policor, sipas raportit të sotshëm të Policisë së Kosovës, ka ndaluar dje, në orën 5 e 45 një të dyshuar, mashkull, shtetas amerikan, i cili po udhëtonte për në Frankfurt dhe gjatë kontrollit në valixhen e tij ka gjetur dhe konfiskuar një elektroshok, transmeton gazetametro.net.

Me urdhër të prokurorit ai është liruar të udhëtojë, ndërsa rasti shkon në procedurë të rregullt. /gazetametro.net.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë