Loading…

Shtetasi serb gjendet i vdekur në Shkup

  • 15/02/2017 | 17:53

Shtetasi serb gjendet i vdekur në Shkup

Dje rreth orës 7:30 tek “Rruga e Kaçanikut” në Shkup, në një kamion “Man”, u gjet i vdekur 37-vjeçari N.J. nga Serbia, njoftoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Në vendin e ngjarjes është bërë inspektimi nga një ekip i SPB-së.

Me urdhër të Prokurorit Publik trupit i të ndjerit është dhënë për obduksion dhe automjeti është ndaluar për veprime të mëtejshme, njoftoi policia maqedonase.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë