Loading…

Shtetet më të sigurta në rast se ndodh lufta e tretë botërore (Video)

  • 28/12/2016 | 13:02

Shtetet më të sigurta në rast se ndodh lufta e tretë botërore (Video)

Në qoftë se ndodh një luftë e tretë botërore, disa vende janë patjetër më të sigurta se të tjerët.

Videoja tregon vendet më të sigurta që mund të fshehemi në qoftë se një luftë e tretë botërore ndodh.

Rekomandime
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë