Loading…

‘Shteti.shtet’: LDK prezanton sloganin e saj në zgjedhjet e 14 shkurtit

  • 24/01/2021 | 18:12

‘Shteti.shtet’: LDK prezanton sloganin e saj në zgjedhjet e 14 shkurtit

Lidhja Demokratike e Kosovës, ka prezentuar sloganin me të cilin do marrë pjesë në zgjedhjet e 14 shkurtit, shkruan Gazeta Metro.


‘’Shteti.shtet’’, do jetë sllogani i kësaj partie, i bashkangjitur me një video që tregon sukseset e Hotit derisa ishte kryeministër i Kosovës.

Kujtojmë se LDK në këto zgjedhje është në koalicion me AKR’në, derisa ka publikuar javë më parë listën e kandidatëve për deputetë, me të cilën do prezentohet në këto zgjedhje./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë