Loading…

‘Shtine trurin në funksion’, përplasen Santiana dhe Kaderja

  • 20/11/2023 | 09:40

‘Shtine trurin në funksion’, përplasen Santiana dhe Kaderja

Santiana dhe Kaderja janë përplasur ashpër mes vete, ku kjo e fundit i tha secili banor ka të drejtë të japë mendime, e njëjtë mund të veprojë edhe ajo.


Santiana iu përgjigj duke i thënë se ajo nuk mund ta përziej atë, pasi nuk e di se çfarë shoqërie ka me Adrin, Ilirianën dhe Bucin.

“Ne ngucemi krejt kohën”, i tha Santiana, ndërsa Kaderja menjëherë iu kundërpërgjigj duke i thënë “nuk më intereson”.

“S’mundësh me ma ndalë gojën, zemra jem. Unë muj me fol çkado që ma do zemra”, vazhdoi më tej Kaderja.

Ndërsa, pas kësaj, Santiana i tha se “ty zemra ta do, por truri s’o kah ta din. Kështu që shtine trurin në funksion”.

Për ta parë debatin e ashpër mes Santianës dhe Kaderes, klikoni në videon më poshtë:

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë