Loading…

Shtohen telashet për skuadrën e Inter: Tash i lëndohet Lukaku

  • 29/10/2020 | 22:39

Shtohen telashet për skuadrën e Inter: Tash i lëndohet Lukaku

Romelu Lukaku ka shtuar telashet për skuadrën e Inter.


Inter do të kenë telashe të reja, pas testeve mjekësore të Romelu Lukaku.

Sulmuesi i skuadrës ‘Zikaltër’ duket se ka mbetur me dëmtim pas ndeshjes kundër Shakhtar Donetsk.

“Romelu Lukaku iu nënshtruar testeve mjekësore këtë mëngjes, si rezultat i një problemi në Ligën e Kampionëve kundër Shakhtar Donetsk”, thuhet në komunikatën e Inter.

“Testi ka treguar një problem muskulor në këmbën e majtë. Situata e belgut do të vlerësohet ditë pas dite”, thuhet tutje.

Mbetet të shihet se si do të ecën rikuperimi i Lukaku.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë