Loading…

Shtrati që i bën fëmitë tuaj të bien në gjumë (Video)

  • 10/04/2017 | 18:33

Shtrati që i bën fëmitë tuaj të bien në gjumë (Video)

Çdo prind thotë se gjëja më e vështirë për të bërë është të bëj fëmijën e tyre të bie në gjumë.


Sigurisht se ka mënyra të ndryshme për ta bërë këtë gjë të mundshme, njëra ndër to është vozitja e fëmijës në veturë deri në momentin kur ai/ajo bie në gjumë. Por, falë këtij zbulimi të ri nuk është nevoja t’a bëni atë gjë më!

Disa dizajnerë të kompanisë së prodhimeve të veturave Ford kanë bërë një shtrat i cili ka drita dhe muzikë që e bën fëmijën tuaj të mendojë që është brenda veturës. Ajo çka është më e rëndësishmja është se ky shtrat edhe dridhet./gazetametro.net

https://www.youtube.com/watch?v=Ic6vWoSd8Fk

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë