Loading…

Shtrohet asfalti, por shtyllën elektrike në mes të rrugës nuk e heq askush

  • 12/10/2019 | 23:14

Shtrohet asfalti, por shtyllën elektrike në mes të rrugës nuk e heq askush

Në rrugën Zllatar-Matiqan, edhe pse janë asfaltuar tash së fundi rrugët, aty është një shtyllë elektrike që i ndanë dy koristë, transmeton Gazeta Metro.


Nga pamundësia për ta larguar, asaj iu vendosën disa sinjale, që të ken kujdes kur veturat kalojnë nëpër ato korsi.

Megjithatë sipas banorëve kjo do të pengojë qarkullimin e veturave këndej-pari, dhe sigurisht do jetë edhe rrezik që të përmasën për të./gazetametro.net

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë