Loading…

Shtypet për vdekje këmbësorja, largohet autori

  • 08/12/2016 | 22:59

Shtypet për vdekje këmbësorja, largohet autori

Një grua është përplasur për vdekje ndërsa ka qenë duke ecur në këmbë përgjatë aksit rrugor Fushë Krujë- Tiranë, pranë Tapizës, nga një automjet që është larguar menjëherë nga vendngjarja pas aksidentit.


Policia ka shkuar menjëherë në vendngjarje, ku ka nisur edhe hetimet për identifikimin e viktimës dhe autorit të ngjarjes si dhe për të zbardhur shkaqet e këtij aksidenti.

Viktima, ende e paidentifikuar mësohet se është rreth 1.65 cm e gjatë dhe me flokë të gjata, ngjyrë kafe. Ajo ka të veshur një xhaketë kadife ngjyrë kafe, streçe të zeza, fustan të zi me pika të bardha dhe këpucë gome. Nga tiparet fizike dyshohet se është rreth 55 vjeçe.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë