Loading…
Shtypshkronjë e parave të rreme në Beograd, 56.000 banknota të euros të falsifikuara
  • 14/04/2019 | 22:34

Shtypshkronjë e parave të rreme në Beograd, 56.000 banknota të euros të falsifikuara

Policia në Beograd ka gjetur shtypshkronjë për falsifikimin e parasë, ndërsa një person është arrestuar. transmeton Gazeta Metro.

Në shtypshkronjën ilegale janë konfiskuar rreth 56.000 banknota të falsifikuar të euros.

Mediet serbe bëjn ëtë ditur se shtypshlronja është zbuluar të premten në aksionin e Shërbimit serb për luftë kundër kriminalitetit të organizuar, Agjencisë së informimit e të sigurisë dhe prokurorisë./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë