Loading…

Shtyrje, ofendime dhe ngrehje flokësh: Dy femra rrahën në një shisha bar në Prishtinë

  • 10/06/2021 | 11:50

Shtyrje, ofendime dhe ngrehje flokësh: Dy femra rrahën në një shisha bar në Prishtinë

Mbrëmë u raportua për një incident në një Shisha Bar në lagjen Bregu i Diellit në Prishtinë.


Nga pamjet tjera të siguruara nga Indeksonline shihet se dy femra janë përfshirë në një rrahje në këtë lokal.

Shtyrje, ofendime dhe ngrehje flokësh janë parë në përplasjen e një biondine dhe një zeshkaneje.

Përleshja ka vazhduar edhe jashtë lokalit, ndërsa është normalizuar gjithçka pas ndërhyrjes të policisë.

Rrahjet mes femrave janë shpeshtuar kohëve të fundit.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë