Loading…

Shuma marramendëse e çantës së dorës që mban Nora Istrefi 

  • 15/06/2019 | 14:28

Shuma marramendëse e çantës së dorës që mban Nora Istrefi 

Është njëra ndër këngëtaret më të përfolura në rrjete sociale, Nora Istrefi shpesh merr  vëmendjen e  publikut për këngët e saj e poashtu edhe te veshjes, transmeton Gazeta Metro.

Ajo njihet për  gjërat luksoze që mban të veshura, për kësaj here ajo ka befasuar me një çantë dore.

Dhe për t’u dukur gjithnjë tërheqëse dhe elegante, Nora duket se shpenzon mjaft.

Faqja “What the wearin” ka hedhur një sy mbi paraqitjet e saj të fundit, duke zbuluar se vetëm çanta e saj e markës “Chanel”, kushton rreth 4250 euro. /gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë