Loading…

Shumaheri kosovar: Me Golf 2 po barte dyshekun e dhomës, por i ndodhë diçka e papritur

  • 26/03/2019 | 15:30

Shumaheri kosovar: Me Golf 2 po barte dyshekun e dhomës, por i ndodhë diçka e papritur

Në rrugët e Kosovës, shpesh ndodhin gjëra prej më të ndryshmeve, ka raste të këqija, por ka edhe raste prej atyre që janë qesharake, transmeton Gazeta Metro.

Një rast i tillë ka ndodhur në rrugët e Gjilanit, pati ndodhur një rast shumë qesharak.

Një veturë e tipit VW Golf 2, derisa po barte një dyshek, të vendosur mbi tavan, gjithçka po i shkonte mirë derisa dysheku ra në tokë.

Për të parë këtë moment interesant, shikojeni videon më poshtë./gazetaemtro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë