Loading…

‘Shumë gjëra di për të gjithë, por do t’i tregojë avash’, Kaderi shpjegon pse tha si njeh banorët

  • 20/11/2023 | 23:04

‘Shumë gjëra di për të gjithë, por do t’i tregojë avash’, Kaderi shpjegon pse tha si njeh banorët

Banorja më e re e Big Brother VIP Kosova, Kaderi ka ngjallur shumë reagime me hyrjen e saj brenda shtëpisë.


Ajo me të hyrë në shtëpi ka thënë se nuk i njeh banorët.

Ndërkaq, sonte në ‘Prime’ ajo është shprehur se di shumë gjëra për banorët.

“Shumë gjëra di për të gjithë, por do t’i tregojë avash”, është shprehur ajo.

 

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë