Loading…

Shumë kohë pas duetit, Enca tregon raportet me Don Xhonin

  • 05/07/2022 | 16:20

Shumë kohë pas duetit, Enca tregon raportet me Don Xhonin

Në verën e vitit 2020 artistja shqiptare Enca Haxhia solli bashkëpunimin e saj me Don Xhonin të titulluar “Break down”.


E ky duet erdhi disa muaj pas depërtimit të reperit nga Drenica në industrinë muzikore.

Ndërsa sot përmes një bisede virtuale me ndjekësit në rrjetin social Instagram, Haxhia tregoi për raportin që ka me reperin nga Drenica.

Këngëtarja pa hezitim u përgjigj ku tregoi se janë bërë për mall.

Më pas nuk mungoi as ripostimi nga ana e këngëtarit ku i tha Encës se e di “ku mund ta gjejë”.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë