Loading…

Shumë marramendëse dhe rregulla strikte: Këto janë kushtet që kërkon Fahriye Evcen për t’u kthyer në ekran

  • 15/09/2020 | 21:42

Shumë marramendëse dhe rregulla strikte: Këto janë kushtet që kërkon Fahriye Evcen për t’u kthyer në ekran

Pas lindjes së djalit, aktorja turke Fahriye Evcen u shkëput nga ekrani duke mos marrë pjesë në seriale.


Fansave u ka munguar shumë aktorja në ekran dhe më në fund dëshira e tyre do të realizohet pasi ajo ka vendosur të rikthehet.

Mirëpo për t’u rikthyer, Fahriye ka vendosur disa kushte.

Aktorja kërkon 130 mijë lira turke për episode dhe kërkon të punojë vetëm 4 ditë të javës, në oraret që do ajo, për shkak se nuk dëshiron ta lërë vetëm të birin.

Ndërkohë aktorja kërkon gjithashtu që në sheshxhirime të merren masa të rrepta kundër Covid-19 dhe vendi të mos jetë i populluar.

Kujtojmë që Fahriye është bashkëshortja e aktorit Burak Ozçivit. Ky i fundit është rikthyer në punë për sezonin e ri të “Osmanit”.

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë