Loading…

Shumë më shpejtë se sa e kemi menduar: Rita e gatshme të publikoj projektin e ri

  • 29/06/2021 | 14:10

Shumë më shpejtë se sa e kemi menduar: Rita e gatshme të publikoj projektin e ri

Rita Ora ka punuar për këngën e re në Los Anxhelos.


Rita Ora është njëra ndër këngëtaret më të përmendura kohëve të fundit jo vetëm për një arsye.

Pas një zhurme të bujshme që bëri me mosrespektimin e rregullave të COVID-19 në Angli me rastin e ditëlindjes, Rita udhëtoi për në Australi pas një kohe të shkurtër.

Ajo punoi në Australi si gjyqtare e “The Voice Australia” teksa edhe gjatë kohës që ishte atje filloi një lidhje të re me regjisorin e filmit Taika Waititi.

Sa i përket karrierës muzikore ajo për momentin po shijon suskesin e mini-albumit “Bang”, teksa edhe është në përfundime të duetit të ri muzikor Sigala “You For Me”.

Së fundi ajo ka ndarë disa imazhe nga prapaskenat e klipit të ri muzikore prej ku edhe shihet e veshur me shumë stil.

Projekti muzikor vjen gjatë kësaj jave në platforma digjitale dhe pritet të jetë një këngë mjaft me ritëm.

 

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë