Loading…

Shumë pak njerëz kanë arritur ta gjejnë gabimin në këtë fotografi (Foto)

  • 31/05/2017 | 17:40

Shumë pak njerëz kanë arritur ta gjejnë gabimin në këtë fotografi (Foto)

Të gjithë kanë të veshura xhinse dhe bluza: baba dhe djali të bardha, ndërkaq nëna dhe vajzat, rozë.


E gjitha është OK, vetëm një gjë nuk shkon.

A po e shihni se cila? Vajza e vogël në qoshe, duket se ka një dprë të hedhur pak më poshtë se supi i saj, ndërsa motra që ndodhet ngjitur, i ka të dyja duar përpara, ndërsa duar e babait nuk arrijnë atje….!

Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë