Loading…
Shumë shpejt do të del telefoni i parë 5G
  • 01/02/2018 | 19:12

Shumë shpejt do të del telefoni i parë 5G

Galaxy S10 ose Note10 do të jenë pajisjet e para të cilat kompania Samsung do t’i sjellë në treg me 5G gjatë vitit 2019.


Kjo është bërë e ditur nga ueb faqja Trusted Review, sipas së cilës Galaxy Note 10 ka shansin më të mirë që të jetë telefoni i parë me rrjetin 5G.

Ndryshe, Qualcomm dhe Samsung kanë njoftuar një partneritet strategjik dhe megjithëse kjo marrëveshje duket interesante në vetvete, mund të ketë një ndikim serioz në tregun Android, sidomos në linjën Samsung.

 

Më të fundit
...
  • 20/02/2019 | 23:35
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë