Loading…

Shumë skuadra evropiane të alarmuara për Agueron, edhe Interi në mesin e tyre

  • 02/05/2021 | 12:23

Shumë skuadra evropiane të alarmuara për Agueron, edhe Interi në mesin e tyre

Kun Aguero është bërë objektiv për sulmin e shumë skuadrave nga Evropa.


Kun Aguero është bërë objektivi i shumë skuadrave evropiane.

Megjithëse Barcelona duket se është në pole position për të marrë argjentinasin, sipas “Tuttomercatoweb”, tani edhe Interi është i interesuar për shërbimet e tij.

Kontrata e Agueros do të skadojë në verë dhe kjo do të thotë që do të mund të transferohej me parametra zero.

Por, “Nerazzurrët” do të duhej të mposhtnin konkurrencën e Leeds, Chelsea, Barcelonës dhe së fundmi, Evertonit.

Aguero nuk ka dhënë sinjale se do të rinovojë kontratën dhe me gjasë gjatë verës do të gjejë një klub tjetër.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë