Loading…
Shyhrete Behluli si çikë e re: Me këtë fotografi ua kalon edhe ‘bukurosheve’ të estradës
  • 20/03/2019 | 22:21

Shyhrete Behluli si çikë e re: Me këtë fotografi ua kalon edhe ‘bukurosheve’ të estradës

Këngëtarja e mirënjohur kosovare Shyhrete Behluli, është ndër të preferuarat e muzikës sonë. Pavarësisht moshës që ka ajo shkëlqen gjthmonë, sidomos në paraqitjen e fundit të saj duket tamam si çikë e re, e veshur me një fustan të zi e të gjatë, shkruan Gazeta Metro.


Shyhrete Behluli, përndryshe, jashtë muzikës që sjellë tek publiku, përfliltet shumë edhe për jetën e saj personale, ku herë pas here festat në familjen e saj bëjnë bujë edhe nëpër rrjetet sociale.

Familja e saj është familja më e njohur në show-bizin tonë, sidomos pas martesës së djalit të saj Kushtrimit me Leartën, të cilët tashmë janë shumë të njohur, dhe komentohen për çdo lëvizje që bëjnë, ani pse nuk prodhojnë muzikë si nëna dhe vjehrra.

Ata thjeshtë janë bërë të famshëm falë këngëtares!./gazetametro.net

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë