Loading…

Si asnjëherë më parë: Xhensila pozon me bikini dhe të pasmet marrin vëmendjen e madhe

  • 07/06/2021 | 20:49

Si asnjëherë më parë: Xhensila pozon me bikini dhe të pasmet marrin vëmendjen e madhe

Xhensila Myrtezaj është një këngëtare tejet e pëlqyer nga publiku.


Ajo dhe burri i saj, aktori Bes Kallaku janë një prej çifteve më të dashura për publikun.

Të dy janë shumë aktivë në rrjetet sociale, me postime të ndryshme e në veçanti Xhensila. E se fundmi, Xhensia ka publikuar disa foto ku shfaqet super joshëse.

Në bikini e provokuee, Xhenisa ka kaluar çdo limit në setin e fundit fotografik.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë