Loading…

“Si dikur me Shkelzenin”, Haradinaj ngjitet në Majen e Madhe

  • 14/11/2020 | 18:04

“Si dikur me Shkelzenin”, Haradinaj ngjitet në Majen e Madhe

Kreu i AAK-së, ka zgjedhur që edhe këtë fundjavë të mirret me ngjitje në male.


Kësaj here, ai është ngjitur në “Majen e Madhe”, bashkë me miq e shokë, shkruan lajmi.net.

Haradinaj dikur në këtë vend ishte ngjitur edhe me vëllaun e tij, tanimë dëshmor, Shkëlzen Haradinaj.

“Sot u ngjitëm në Majen e Madhe, sikur dikur me Shkelzenin. Faleminderit Smajl dhe familje Qerimaj për mikpritjen”, ka shkruar ai.

Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +383 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë