Loading…
Si do të jetë moti në Kosovë gjatë 10 ditëve të ardhshme? Meteorologët paralajmërojnë befasi |Tabela
  • 23/05/2018 | 21:14

Si do të jetë moti në Kosovë gjatë 10 ditëve të ardhshme? Meteorologët paralajmërojnë befasi |Tabela

Siç parashikojnë meteorologët, gjatë 10 ditëve në vazhdim pritet të mbajë mot i nxehtë me temperatura të larta, ani pse nesër e pasnesër e në vikend do keni mundësi për reshje shiu e bubullima. Nga e marta ju shoqëron vetëm dielli.


Temperaturat pra do të shënojnë ngritje. Minimalet do të luhaten nga 8C deri në 16C, ndërsa maksimalet nga 23C deri në 29C.

Do të fryejë erë mesatare./gazetametro.net

Tabela e motit për 10 ditë:

Më të fundit
Të tjera
Materialet në dispozicion në këtë faqe janë pronë e portalit Gazeta Metro. Ato janë të mbrojtura në bazë të së drejtës së autorit sipas ligjeve në fuqi. Ju mund të përdorni këtë faqe interneti, dhe materialet e kësaj faqeje, për përdorimin tuaj personal, jo-komercial, me kushtin që të mos cënoni të drejtën e autorit.

Privacy Policy
Kontakti:
Tel: +386 49 576 111
e-mail: [email protected]
[email protected]
Adresa: Rr. Tringë Smajli, Nr. 16
Prishtinë 10000
Kosovë